LDT 2006 - Divoký západ (II. turnus)

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Ne, 01. 01. 2006 - 11:16
Od
Do
Místo

Krasnice u Přelouče

Adresa

Rekreační areál Krasnice
Krasnice 47
535 01 Litošice
Česko

Návštěvy

  • Jan Antonín Duchoslav

    Populární český herec, podle jeho slov to bylo hlavně kvůli roli jako Viky Cabadaj z filmu Sněženky a machři, ale můžeme si ho pamatovat i jako Turka z Rafťáků, policajta z 2Bobulí, Viktora Hofmana ml. z Ordinace v růžové zahradě, Mikyho ze seriálu Třetí patro a nebo nerudného šéfa benzínky ve stejnojmenném sitcomu. Zahrál si také "šmejda" v seriálu "Doktoři z Počátků". Zajímavostí je, že jeho seriálovou partnerkou byla Dita Hořínková, s kterou společně hrál i v sitcomu Benzínka.

  • Julián Záhorovský

    Zpívat Julian začal až s kytarou, nejprve trampské písničky, ty ho ale moc nebavily. Potom začal inklinovat k rocku, poslouchal Chinaski a tak i pochopil, který styl chce hrát. Hraje a zpívá především jejich písničky a k tomu si skládá i svoje vlastní. Píše hlavně o lásce, většinou o dívkách, do kterých se zamiloval. Od patnácti zpívá v různých kapelách, ta poslední se jmenuje Wolnej pád. Hrají střední proud a také vlastní tvorbu, Julian v ní zpívá a hraje na kytaru, skládá hudbu i texty ke všem písničkám.

  • Josef Pejchal

    V roce 2002 nastoupil do Černého divadla Jiřího Srnce, s nímž hodně cestoval po světě. Od roku 2003 je v angažmá Východočeského divadla Pardubice, kde si zahrál spoustu zajímavých rolí, např. Hamleta nebo Romea. Na televizní obrazovku pronikl již v roce 1999 ve filmech Ultimátum a 2001 Jak Ukrást Dagmaru. Nejznámější je divákům v seriálu Ordinace v Růžové zahradě jako MUDr. Adam "Vrabčáka" Suka. Kromě výše uvedeného si zahrál i malou roličku v koprodukčním dvoudílném filmu Johanka z Arku vedle Kláry Issové, ale i Jacqueline Bissetové nebo Petera O'Toola.

Fotografie a videa z události