Události

Pravidelně pořádáme Letní tábory, zde je seznam všech ročníků jejich konání s odkazem na detailní informace ke každému z nich.

LDT 2020 - Lékařská delegace

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Po, 09. 09. 2019 - 22:21

Co si asi připravíme pro děti další rok? Jaké bude téma celotáborovky? Jaká budou táborová trička? Kdopak nás asi zase navštíví? Copak nového si tentokrát vyzkoušíme? Co nového se naučíme?

Ne ne ne, nic ještě neprozradíme. Nechte se překvapit. Prozradit ale můžeme, že tábor opět bude, na stejném místě a opět na přelomu července a srpna.

Těšíme se.

Od
Do
Typ

LDT 2018 - Piráti

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Po, 30. 10. 2017 - 01:32

Jen skončil jeden tábor a už máme plno nápadů na ten další. Zvolit téma, navrhnout nová trička, vymyslet celotáborovou hru, připravit další várku zajímavých neokoukaných her... Víc neprozradíme, to bude překvapení. Prozradit ale můžem, že na všem se již pilně pracuje a už se nemůžeme dočkat až si s námi nové hry zahrajete.

Od
Do
Typ

LDT 2014 - Hvězdy na zemi

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne St, 01. 01. 2014 - 01:16

Letos pojedeme opět do osvědčeného areálu Havlišův Mlýn u Želetavy. Termín také zůstává přibližně stejný, tedy přelom července a srpna. Konkrétně 27. 7. - 10. 8. 2014.

Děti budou ubytovány v chatkách po čtyrech. Sociální zařízení je pro všechny chatky umístěno v jedné z budov areálu. Uvnitř budovy je i několik společenských místností, které poskytnou útočiště v nepřízni počasí. Areál nabízí dvě hřiště, bazén, ohniště. Hned za hranicemi areálu se nachází les vhodný pro hraní různých her.

Rezervaci míst a výdej přihlášek plánujeme spustit 1. 2. 2013.

Od
Do
Typ