Kand

Společnost KAND s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej pochutin. Mezi naše výrobky patří kečupy, hořčice, brusinky a omáčky. Ve spolupráci s našimi sesterskými společnostmi spadajícími pod koncern Develey Senf & Feinkost zajišťujeme prodej speciálních hořčic, křenů, octů, sirupů a kečupu McDonald's.

Společnost KAND s.r.o. se skládá ze dvou výrobních podniků. V Dobrušce se nachází centrální budova, výrobní hala a sklad. První výroba se datuje od roku 1950 a vyráběl se zde mošt, víno a sirupy. Výroba kečupu nastala od roku 1966 pod značkou KORD. Výroba hořčice je ve druhém provozu v Chlumci nad Cidlinou a začala od roku 1946. Značka KAND působí na trhu od roku 1990. V roce 2000 byl přikoupen závod Malva v Chlumci nad Cidlinou.  V roce 2003 odkoupen 100% podíl německou společností Develey Senf & Feinkost GmbH.

Jsme držiteli certifikátů IFS a HACCP v obou závodech. Také jsme se stali držiteli značky Klasa a Regionální potravina Královéhradeckého kraje. V roce 2011 jsme vyhráli v nezávislém testu dTest, kde se KAND TOMATO kečup sladký 520 g umístil na prvním místě. Naše výrobky můžete naleznout téměř ve všech řetězcích a na nezávislém trhu. Exportujeme do Slovenska, Slovinska, Běloruska, Lotyšska, Rakouska a Polska.

Typ sponzora