Gama Pardubice

Původním zaměřením společnosti Gama Pardubice s.r.o. byly dodávky náhradních dílů pro děličky těsta – multimat a další vybranou pekárenskou technologii, kterou původně vyráběla firma TMS s.p. (Továrny Mlýnských Strojů Pardubice). Postupem času jsme na základě požadavků našich zákazníků náš výrobní program výrazně rozšířili.

Nejvýznamnějším podnětem k rozšíření našeho sortimentu a služeb byl zánik firmy TMS s.p. Řada zákazníků této firmy se tak ocitla v nezáviděníhodné situaci. Společnost Gama Pardubice s.r.o. ve snaze pomoci těmto zákazníkům na tuto situaci velmi pružně zareagovala a rozšířila výrobu a dodávky náhradních dílů i pro další obory:

  • granulační linky na výrobu pelet a granulí
  • příjem, ošetření a skladování obilí
  • skladování a doprava sypkých surovin
  • výrobny krmných směsí

Nemalou zásluhu na tomto rychlém rozšíření našeho sortimentu má náš tým velmi zkušených odborníků a v neposlední řadě úzká spolupráce a efektivní komunikace s našimi zákazníky.

Mimo již zmiňovaných náhradních dílů, dodáváme i celou řadu strojního zařízení z bývalého sortimentu TMS s.p. Náhradní díly jsou vyráběny v originálním provedení, materiálů předepsaných původní technickou dokumentací, což zaručuje jejich vysokou kvalitu spolehlivost v provozu.

Typ sponzora