Tisková zpráva

Policejní akademie své kadety nejen vycvičila, ale hlavně pobavila.

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne So, 16. 10. 2021 - 22:06
Areál v Teplicích nad Metují se stal novou základnou pro Letní dětský tábor Pardubice. Tématem letošní celotáborové hry se stala Policejní akademie. A stejně jako v té filmové, i tady nebyla o zábavu i policejní akci nouze. Malí i velcí táborníci prošli policejním výcvikem ve stylu nejrůznějších her, kde museli prokazovat svůj postřeh a mrštnost, ale také, jako správní detektivové hledali v chemicko-fyzikální laboratoři nejrůznější stopy, které jim měly pomoci vyřešit záhadu.

Ani nemoc nás nezastaví

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne St, 16. 09. 2020 - 08:16

Opět po roce jsme se vydali do Havlišova mlýna, kde se tradičně konal další ročník LDT Pardubice, tentokrát v termínu 26.7. – 9.8. 2020. Letos se z nás stali cestovatelé, co měli za úkol pomoci zachránit svět od zákeřné nemoci. Každá země, které táborníci pomohli je za to nechala nahlédnout do své kultury a zvyků.

Léto přeje cestám, tak proč si nevyrazit do Vesmíru a rovnou na dva týdny

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne Po, 02. 09. 2019 - 22:15

Malebný Havlišův mlýn opět přivítal táborníky z Pardubic a okolí. V termínu od 21. 7. – 4. 8. 2019 se konal další ročník úspěšného a oblíbeného LDT Pardubice. Letošní téma se neslo v duchu Vesmíru, a i když se každý den bojovalo o nejrůznější ceny a body, rozhodně se nejednalo o žádné hvězdné války. I při vzájemném soupeření nesměli táborníci zapomínat na fair play a týmovou spolupráci.

Letní dětský tábor Pardubice má za sebou 23. ročník pod názvem „Cirkusová akademie“

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne So, 07. 10. 2017 - 18:06

Oblíbeným a po několik let již tradičním místem pro setkání dětí a dospělých toužících po prázdninovém dobrodružství se opět stal Havlišův mlýn obklopený pestrou přírodou kraje Želetava. Jako každý rok, i letos byla volná místa rychle obsazena a na tábor se vypravilo sto čtyřicet dětí, na které bedlivým okem dohlíželo třicet osm dospělých, kteří bez váhání podali pomocnou ruku.