LDT 2021 - Policejní Akademie

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Ne, 17. 01. 2021 - 23:19

A je to tady! Přípravy na další ročník odstartovaly. Letos máme novinku, tábor pořádáme v novém areálu. Věříme že se Vám tam bude líbit.

Od
Do
Místo

Areál Klučanka

Adresa

Klučanka
Dědov 45
54957 Teplice nad Metují
Česko

Typ

Návštěvy

  • Jiří Ovčáček

    Český novinář a publicista, stranický a vládní mediální odborník, televizní moderátor, od prosince 2013 tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana a od května 2014 také ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Byl redaktorem a parlamentním zpravodajem Haló novin, později redaktorem Blesku. Následně se stal reportérem deníku Právo, kde se věnoval politickému zpravodajství.

  • Raego KšandyKid "Raego"

    Český moderátor, zpěvák, rapper a herec. Poprvé se začal zabývat hudbou v 16 letech kdy se přidal ke skupině Jungle Bunny. Po chvíli opouští skupinu a začínají vznikat první dema. Po chvíli přicházejí nabídky od producentů, avšak Raego všechny kvůli podmínkám ve smlouvách odmítá. Na jaře 2006 přichází ohlášený konec kariéry. Hned v září však přijde nabídka od tvůrce KantonRap a kvůli fanouškům se Raego vrací zpět na českou hudební scénu. V roce 2011 přichází píseň "Ty a já", kterou nazpíval s Christinou DeLaney. Tato píseň brzo obsadila první místa českých hitparád.

Fotografie a videa z události

Desátý den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Ne, 01. 08. 2021 - 13:58

Den opět začal deštivým počasím. Zkušení kadeti už proto věděli jak si výukový plán upravit. Většinu dne strávili v chemicko-fyzikální laboratoři, kde vyzkoušeli mnoho pokusů. Jejich výzkum metodách kriminality je přísně tajný.

Pátý den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Út, 27. 07. 2021 - 13:01

Pátý den na akademii začali kadeti hromadnou rozcvičkou. Ihned po ní následovala strategická porada, aby se jednotlivá oddělení mohli pustit do řešení prvních případů. Ještě dopoledne stihli kadeti zkoušku v řešení dopravních situací.

První den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Pá, 23. 07. 2021 - 20:28

Cesta z Pardubic na novou táborovou základnu pohodlným autobusem proběhla rychle a v pořádku. Na místě nás čekala skvělá parta táborových pracovníků, kteří nám pomohli se ubytovat, vybalit věci a seznámit se s novým prostředím.

Pokáč

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne Út, 13. 07. 2021 - 14:25

S dnešním hostem si trochu zkrátíme čekání a těšení se na tábor. A jednou, určitě brzy, nás Pokáč navštíví i osobně 🎉

Děkujeme za pozdrav všem našim táborníkům...

již za 1️⃣0️⃣ dní to vypukne 🥳🌳🌲🏕️