LDT 2021 - Policejní Akademie

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Ne, 17. 01. 2021 - 23:19

A je to tady! Přípravy na další ročník odstartovaly. Letos máme novinku, tábor pořádáme v novém areálu. Věříme že se Vám tam bude líbit.

Od
Do
Místo

Areál Klučanka

Adresa

Klučanka
Dědov 45
54957 Teplice nad Metují
Česko

Typ

Návštěvy

  • Jiří Ovčáček

    Český novinář a publicista, stranický a vládní mediální odborník, televizní moderátor, od prosince 2013 tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana a od května 2014 také ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Byl redaktorem a parlamentním zpravodajem Haló novin, později redaktorem Blesku. Následně se stal reportérem deníku Právo, kde se věnoval politickému zpravodajství.

  • Raego KšandyKid "Raego"

    Český moderátor, zpěvák, rapper a herec. Poprvé se začal zabývat hudbou v 16 letech kdy se přidal ke skupině Jungle Bunny. Po chvíli opouští skupinu a začínají vznikat první dema. Po chvíli přicházejí nabídky od producentů, avšak Raego všechny kvůli podmínkám ve smlouvách odmítá. Na jaře 2006 přichází ohlášený konec kariéry. Hned v září však přijde nabídka od tvůrce KantonRap a kvůli fanouškům se Raego vrací zpět na českou hudební scénu. V roce 2011 přichází píseň "Ty a já", kterou nazpíval s Christinou DeLaney. Tato píseň brzo obsadila první místa českých hitparád.

Fotografie a videa z události

Desátý den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Ne, 01. 08. 2021 - 13:58

Den opět začal deštivým počasím. Zkušení kadeti už proto věděli jak si výukový plán upravit. Většinu dne strávili v chemicko-fyzikální laboratoři, kde vyzkoušeli mnoho pokusů. Jejich výzkum metodách kriminality je přísně tajný.

Pátý den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Út, 27. 07. 2021 - 13:01

Pátý den na akademii začali kadeti hromadnou rozcvičkou. Ihned po ní následovala strategická porada, aby se jednotlivá oddělení mohli pustit do řešení prvních případů. Ještě dopoledne stihli kadeti zkoušku v řešení dopravních situací.

Čtvrtý den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Po, 26. 07. 2021 - 00:00

Čtvrtý den na akademii byl zaměřený na fyzickou zdatnost kadetů. Museli svým instruktorům ukázat jak jsou rychlí, silní a mrštní. Čekalo na ně několik her zaměřených na tyto dovednosti. Takže jako první byla připravena pořádná rozcvička.

První den LDT 2021

Profile picture for user Skuta
Napsal uživatel Skuta dne Pá, 23. 07. 2021 - 20:28

Cesta z Pardubic na novou táborovou základnu pohodlným autobusem proběhla rychle a v pořádku. Na místě nás čekala skvělá parta táborových pracovníků, kteří nám pomohli se ubytovat, vybalit věci a seznámit se s novým prostředím.

Pokáč

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne Út, 13. 07. 2021 - 14:25

S dnešním hostem si trochu zkrátíme čekání a těšení se na tábor. A jednou, určitě brzy, nás Pokáč navštíví i osobně 🎉

Děkujeme za pozdrav všem našim táborníkům...

již za 1️⃣0️⃣ dní to vypukne 🥳🌳🌲🏕️