LDT

Přihlášky na LDT 2022 otevřeny

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne St, 02. 02. 2022 - 00:01

Druhého února jsme otevřeli výdej přihlášek veřejnosti. Přihlášky můžete získat přes náš rezervační systém na adrese rezervace.ldtpardubice.cz. Tam naleznete webový formulář, po jehož vyplnění vám na email dorazí přihlášky a další potřebné dokumenty. Součástí emailu je i informační list s instrukcemi a důležitými informacemi.

Štítky

Policejní akademie své kadety nejen vycvičila, ale hlavně pobavila.

Profile picture for user maza
Napsal uživatel maza dne So, 16. 10. 2021 - 22:06
Areál v Teplicích nad Metují se stal novou základnou pro Letní dětský tábor Pardubice. Tématem letošní celotáborové hry se stala Policejní akademie. A stejně jako v té filmové, i tady nebyla o zábavu i policejní akci nouze. Malí i velcí táborníci prošli policejním výcvikem ve stylu nejrůznějších her, kde museli prokazovat svůj postřeh a mrštnost, ale také, jako správní detektivové hledali v chemicko-fyzikální laboratoři nejrůznější stopy, které jim měly pomoci vyřešit záhadu.

Přihlášky na LDT 2021 zpřístupněny

Profile picture for user Stopka
Napsal uživatel Stopka dne Po, 01. 02. 2021 - 10:23

Prvního února jsme otevřeli výdej přihlášek veřejnosti. Přihlášky můžete získat přes náš rezervační systém na adrese rezervace.ldtpardubice.cz. Tam naleznete webový formulář, po jehož vyplnění vám na email dorazí přihlášky a další potřebné dokumenty. Součástí emailu je i informační list s instrukcemi a důležitými informacemi.

Štítky